Zoo, Zoologicá zahrada, Unie zoo

Unie českých a slovenských zoologických zahrad, zoo

Úvodní strana  >  Akce

Co je nového

RSS
27.10. 2016 Prožijte pestré podzimní prázdniny v Zoo Praha
ZOO Praha Během podzimních prázdnin čeká na všechny návštěvníky Zoo Praha bohatý program. Připravena jsou komentovaná sekání u našich mláďat, ukázky ...
20.10. 2016 Nejmladší pražské slůně je k vidění ve venkovním výběhu v Údolí slonů!
ZOO Praha Za pěkného počasí jsou obě naše letošní sloní mláďata, třináctidenní Tamařino slůně a půlroční Maxmilián, od 13 hodin k vidění ve ...
17.10. 2016 Voľné pracovné miesta v Zoo Košice
ZOO Košice Zoo Košice ponúka pracovné miesto : Vedúci oddelenia výživy a záhradníctva Požadujeme dokončené vysokoškolské vzdelanie (UVLF Košice, ...
Archív novinek

Kalendář akcí

 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 

Akce - říjen, listopad

Se zvířecím příjmením do Zoo Brno zdarma

úterý, 4. října 2016

ZOO Brno

U příležitosti Světového dne zvířat mají lidé se zvířecím příjmením vstup do Zoo Brno zdarma!
 

Den přírodních věd pro školy

středa, 5. října 2016

ZOO Brno

Čtvrtý ročník Dne přírodních věd se bude konat 5. 10. 2016 klasicky v Zoo Brno. Letošní ročník bude opět provázet ústřední téma a tentokrát se bude zabývat EVOLUCÍ!

 

pozvanka-pro-zs-final_800jpg.jpg

 

Světový den zvířat

sobota, 8. října 2016

ZOO Brno

Pro děti i jejich rodiče je připravena zábavná znalostní stezka po zoo. Vyplněné formuláře budou moci návštěvníci vhodit do losovací bedny ve vestibulu správní budovy. Losování výherců stezky v sále správní budovy proběhne dvakrát: v 11.30 hod a 15.00 hod. Výherci obdrží drobné ceny.
 

Halloween v Zoo Brno

sobota, 29. října 2016

ZOO Brno

Poslední říjnovou sobotu pro vás máme připravených 1000 dýní, řadu soutěží, ochutnávku dýňových specialit nebo strašidelnou procházku po zoo. Program bude trvat od 16 do 19 hodin.


Těšit se můžete na žonglérská vystoupení a workshop, ohňovou show, čarodějnickou dílnu, malování na obličej, koncert a samozřejmě dlabání dýní ;)


Za program ani dýně se neplatí, zaplatíte pouze standardní vstupné do zoo.


Zahrada bude otevřená do 20 hodin, poslední vstup bude v 18 hodin.


DALŠÍ INFORMACE NAJDETE ZDE.


halloween-2016_800jpg.jpg
 

Večer duchů

sobota, 29. října 2016

ZOO Olomouc

Poslední říjnová sobota bude v zoo opět plná duchů, úžasné podzimní atmosféry, dobrot pro zahřátí i mlsné jazýčky a strašidelných průvodců. Nebojácní, kteří si raději užívají tajemnou atmosféru při soukromé procházce, si musí ovšem vzít baterku nebo raději lampion, aby byli styloví. Akce je velmi oblíbená i u rodin s malými dětmi, proto jsme vyslyšeli jejich stesky ohledně začátku a posunuli ho již na druhou hodinu odpolední. Strašidla budou v tuto dobu ještě velmi umírněná, aby neděsila drobotinu a jejich „dark“ verze nastoupí na scénu až při soumraku. Maskované zaměstnance najdete ve všech pavilonech, ovšem kdo bude chtít vědět něco o zvířatech, musí se zeptat! Návštěvníci v maskách se mohou ucházet o vyhodnocení mezi třemi nejlepšími, a to v 16:00 při výběru třech TOP dětských masek vedle pavilonu žiraf v prostoru nástupiště safarivláčku. Po něm bude následovat křest strašilek. Nejhezčími jmény vybranými přímo na místě z návrhů přítomných budou pokřtěny naše strašilky (celých 8 zástupců různých typů) a autoři jmen budou odměněni. Na závěr tohoto společného programu (cca v 17:00) vybereme ještě tři TOP dospělá strašidla. Aby to nebylo líto ostatním, všechny přítomné masky si tentokrát ze zoo odnesou odměnu. Ti nejlepší knihu a zbytek nějakou „trofej“ (ptačí brk, bodlinu dikobraza, hadí svlečku a podobně).

• AKCE ZAČÍNÁ VE 14:00
• POKLADNY OTEVŘENY DO 18:30
• AREÁL OTEVŘEN DO 21:00
• DĚTSKÉ VSTUPNÉ 70 Kč PRO VŠECHNY
• STRAŠIDELNÉ MALOVÁNÍ NA TVÁŘ (Kostým dobrý, ale něco tomu chybí? Rádio Čas vás zmaluje tak, že vás doma nepoznají.)
• ČARODĚJNICKÝ PUNČ A JINÉ DOBROTY (Řada druhů punčů včetně dětského, palačinky, slané dobroty……)
• KOSTÝMOVANÍ ZAMĚSTNANCI ZOO V AREÁLU I NA PAVILONECH (Věřili byste, kolik se toho můžete dozvědět třeba od čarodějnice? Tak se zkuste zeptat!)
• FOCENÍ STRAŠIDEL – DUŠIČKOVÁ FOTOSTĚNA (Fotografování samozřejmě povoleno, ale taková profi fotka, to je teprve paráda.)
• KOUZELNÉ POKUSY S PEVNOSTÍ POZNÁNÍ (Jak to ty čarodějnice dělají, že jim hrnce kouří a svítí?)

dsc_1728jpg.jpgdsc_8490jpg.jpg
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2
Předchozí měsíce | Následující měsíce